אודות קבוצת הסמת – שירותי פרסום, מדיה והפקת אירועים 

הסמת שרותי פרסום, מדיה והפקת אירועים ומשלחות מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון רחב של שרותים ופתרונות פרסום ושרותי מדיה, הפקת אירועים, ארגון משלחות מקצועיות לכנסים ותערוכות תוך התמחות בעולם האבטחה, הבטיחות והחירום בישראל.

הקבוצה נחלקת לשני ערוצים מרכזיים: שירותי פרסום ומדיה ושרותי הפקת אירועים וארגון משלחות מקצועיות.

הסמת שרותי פרסום ומדיה
הסמת שרותי פרסום ומדיה או בשמה המסחרי "קשת מצודה" מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות פרסום וחשיפה בכלל המדיות הקימות היום בישראל אליהם נחשפים מקבלי ההחלטות מעולם האבטחה, הבטיחות והחירום. כמובן שבראש הרשימה עומדים מגזין מצודה ומצודה טק  להם מעל 12,000 מינויים ועמוד הפייסבוק של המגזין אליו נחשפים עשרות אלפי מנהלים מידי חודש ולו 25,000 עוקבים.

תכנון והכנת תשתיות השיווק
אנו מלווים את הלקוח החל מניתוח שיווקי לכלל המוצרים והשירותים אותם מעוניין הלקוח לקדם דרך תכנון אסטרטגיה, ניהול תקציבי, קריטייב ועד לניהול הקמפיין הפרסומי בערוצים השונים ובתהליך מבוקר.

הקמת התשתיות
לפני שיוצאים במסע פרסום יש להקים את התשתית הנדרשת שתהפוך כל חשיפה למכירה. לצורך כך הוקמה חטיבת תשתיות המדיה אשר תסייע בהקמת התשתית הנכונה והאפקטיבית עבור הקמפיין השיווקי המתוכנן. שירותי הקבוצה כוללים: קביעת שפה גרפית, גיבוש סמלי חברה ומוצרים (LOGO), שירותי קופירייטינג לגיבוש מסרים, הקמת תשתיות דיגיטליות כגון אתרי אינטרנט, עמודים ודפים ברשתות החברתיות כדוגמת  facebook וברשתות המקצועיות כ- LinkedIn. הכנת חומר פרסומי - מודעות למדיה המודפסת והדיגיטאלית, הכנת כתבות תדמית, הקמת  מערכת מענה אוטומטי לפניות רב ערוציות (BOT) ועוד. 

הסמת שרותי הפקת אירועים ומשלחות מקצועיות
הסמת הפקת אירועים ומשלחות או בשמה המסחרי "Event Team" הינה זרוע נוספת של הקבוצה המתמחה בהפקת כנסים, תערוכות, השקת מוצרים ואירועי חברה עבור עולם האבטחה, הבטיחות והחירום. "Event Team" מפיקה מידי שנה את אירועי האבטחה הגדולים בישראל ובהם את כנס האבטחה של ישראל (ISC), את תערוכת הביטחון של ישראל (ISTS) ואת כנס רחפני האבטחה של ישראל (ISDC). גם פעילות זו פותחת מאות הזדמנויות חשיפה עבור לקוחותינו.

החל משנת 2017 החלה החברה להוביל משלחות של בכירי עולם האבטחה הבטיחות והחירום לכנסים ותערוכות ברחבי העולם. פעילות זו שקיבלה את השם Metzuda-Tours והפכה שם דבר. עד היום השתתפו במשלחות אלו מאות בכירים המנצלים נסיעות אלו ליצירת קשרים עסקיים וחברתיים.

נכון להיום כוללת הסמת שרותי פרסום ומדיה, הפקת האירועים ומשלחות שש פעילויות מרכזיות: שיווק ופרסום, הוצאה לאור, פתרונות דיגיטאליים, פתרונות וידאו ואנימציה, הפקת אירועים, הפקת כנסים ותערוכות, ארגון משלחות מקצועיות.

חזון הסמת פתרונות מדיה והפקת אירועים שמה לה למטרה לשמש כמרכז ידע וכמובילה מקצועית בכל תחומי העשייה בהם היא פועלת. החטיבה מקדישה משאבים רבים במטרה לשפר ולהרחיב את הקיים ולהוביל פתרונות חדשניים ופורצי דרך בכל תחומי המדיה והפרסום על מנת להעלות את אפקטיביות החשיפה של לקוחותיה המפרסמים.

 

נשמח לעמוד לרשותכם,
עירד גיל - מנכ"ל קבוצת הסמתx
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.